Hizmetler

Tekne Satın Alma ve Teknik Danışmanlık (Brokerlik) Hizmetleri


Amacımız, tekne sahibi olmak isteyen deniz tutkunları için size en uygun tekneyi bulmak ve teknenizi satmak istediğiniz noktada piyasa koşullarına uygun değerinde teknenizi satmaktır.

 

Tüm bu hizmetlerimizde temel amacımız ihtiyaçlarınızı anlamak, alternatifleri değerlendirmek, gerekli karşılaştırmaları yapmak ve size en uygun çözümü sunmaktır. Tüm bu karşılaştırmalarda teknelerin denizcilik, fiyat, teknik değerlendirmeleri ve ikinci el piyasa değerleri önemli değerlendirme noktalarımızdır.

 

Bunu yaparken de gerekli fuarları ve yurt içi/yurt dışı ziyaretleri yapıyoruz. Bu hizmete bağlı olarak Teknik ve Acentelik/Danışmanlık ihtiyaçlarınızı daha sonra ihtiyaç duyabileceğiniz paket hizmet olarak sunabiliriz.

 

 

Teknik Servis ve Tamir Servisi


İstanbul ve güney marinalarda bulunan hizmet noktalarımız ile müşterilerimize gerekli hizmeti en kısa sürede en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

 

Bunlara tekne sezonu bakımı, tekne hasar onarımları, makine/mekanik bakım ve onarımlar ve gerekli ekstra ekipman temini ve montajı dahildir.

 

Ayrıca müşterilerimiz için anlaşmalı marinalarımızda teknelerini sezon sonunda kışlamaya ve teknelerinin kullanımına hazır tutan 'bakıcı' hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetleri kalifiye ve deneyimli teknisyenlerimiz ile sağlamaktayız.

 

 

Acentelik/Danışmanlık ve Nakliye Hizmeti


Danışmanlık ve acentelik hizmetlerimizde, birlikte çalıştığımız müşavirlik ve acentelik ofislerimizin desteği ile tekne alım ve satımında gerekli tüm evrakları sizin adınıza takip ediyor ve süreci yönetiyoruz. Bu hizmet hem T.C. hem bayraklı tekneler için, hem de yabancı bayraklı tekneler ve belgeleri için yapabiliriz.


Nakliye hizmetimizde; Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile sizlere en güvenilir hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Bu hizmetimizde ayrıca yurt içi ve yurt dışından getirmemizi istediğiniz teknenizin güvenli bir şekilde yüklenmesini ve istediğiniz marinaya teslimini operasyonu bire bir takip ederek gerçekleştirmekteyiz.


Yine sudan getirmek istediğiniz teknenizi deneyimli ve lisanslı kaptanlarımız ile transfer ediyoruz.

Tekne Kiralama Hizmetleri


 

 

Anlaşmalı olduğum tekne ve tekne kiralama firmaları ile istediğiniz bütçe ve ebattaki tekneyi bulabiliriz.


Dilerseniz kiralamaya uygun tekneleriniz için müşteri bulabilir ve bu hizmetten yararlanmanızı sağlayabiliriz. Tekne kiralamayı düşündüğünüzde lütfen bizden bilgi ve fikir almaktan çekinmeyiniz.

Yukarı
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.